21 września 2016

Zasady korzystania

REGULAMIN KORZYSTANIA Z PORADNI PSYCHOLOGICZNEJ ONLINE

  1. Poradnia Psychologiczna Online gwarantuje anonimowość i dyskrecję.
  2. W Poradni Psychologicznej Online można skorzystać z następujących form kontaktu z psychologiem: e-mail, gg, skype, rozmowa telefoniczna.
  3. Aby skorzystać z pomocy psychologa w Poradni Psychologicznej Online należy się zarejestrować wypełniając formularz rejestracyjny, gdzie należy wybrać preferowaną formę kontaktu z psychologiem oraz podać inne niezbędne informacje.
  4. Po dokonaniu rejestracji należy wpłacić odpowiednią kwotę na numer konta:

Monika Wysota
Trzcinka 16A
98-277 Brąszewice
Numer konta:  89 2030 0045 1130 0000 1178 3100

 

  1. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko wskazane w formularzu.
  2. W ciągu 48 godzin od daty zaksięgowania wpłaty psycholog skontaktuje się z Panem/Panią za pośrednictwem adresu e-mail podanego przez Panią/Pana w formularzu w celu umówienia się na dogodny termin rozmowy.
  3. Pierwszy e-mail wysłany przez psychologa w celu nawiązania kontaktu z Panią/Panem nie wlicza się w uwzględnione w cenie i opłacone 4 wiadomości e-mail.
  4. Opłaconą pulę e-maili należy wykorzystać w przeciągu 1 miesiąca od dokonania rejestracji. Psycholog na wiadomość e-mail odpowie najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych.
  5. Opłacona rozmowa telefoniczna, za pomocą gg, skype’a oraz powinna odbyć się w przeciągu 1 miesiąca od dokonania rejestracji.
  6. Po wykorzystaniu opłaconej puli sms-ów, maili, czasu na rozmowę telefoniczną, przez gg, oraz skype’a w celu dalszego korzystania z usług psychologa za pośrednictwem tej samej lub innej formy kontaktu należy ponownie się zarejestrować i wpłacić określoną kwotę pamiętając o wszystkich informacjach podanych wyżej.