21 września 2016

Nazywam się Monika Wysota

kopia-img_0042Jestem psychologiem i psychoterapeutą systemowym. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (dwie specjalności: psychoterapia zaburzeń psychicznych oraz psychologia zdrowia i choroby). Obecnie jestem doktorantką w Instytucie Psychologii UAM w Zakładzie Psychologii Rozwoju Człowieka i Badań nad Rodziną. Swoją rozprawę doktorską przygotowuję z obszaru psychologii rodziny. Ukończyłam Kurs Podstawowy Terapii Systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu, którego jestem członkiem. Obecnie jestem w trakcie kolejnych szkoleń w tym zakresie. Pracuje jako psycholog i terapeuta przy Ośrodku Pomocy Społecznej oraz w szkole ponadpodstawowej. Ponadto, jestem przewodniczącą Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Współpracowałam również z Terenowym Komitetem Ochrony Praw Dziecka w Poznaniu oraz Instytutem Matki i Dziecka w Warszawie.

Prowadzę terapię indywidualną oraz par i rodzin. W swojej pracy staram się uwzględniać kontekst życia moich pacjentów, nigdy nikogo nie oceniać, a o problemie i jego przyczynach myśleć szeroko. W kontakcie terapeutycznym jestem szczerze zainteresowana tym, co osoba, która zgłasza się po pomoc chce mi powiedzieć. Swoją pracę terapeutyczną poddaję superwizji, co pozwala mi być obiektywną i kompetentną w tym, co robię. Staram się, by pacjent w moim towarzystwie czuł się bezpiecznie i komfortowo.

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy psychologa online lub też uzyskać pomoc w gabinecie, zapraszam do kontaktu ze mną. Na stronie podaję Ci mój numer telefonu. Zadzwoń, odpowiem na wszystkie pytania.