21 września 2016

Dla kogo psycholog online?

Pomoc psychologiczna online to nowa forma pomocy psychologicznej skierowana do osób, które mają utrudniony dostęp do pomocy psychologicznej w miejscu zamieszkania, osób niepełnosprawnych, wychowujących małe dzieci i nie mających możliwości skorzystania z wizyty w gabinecie, mieszkających za granicą, w pilnej potrzebie skorzystania z pomocy psychologicznej, nie dysponujących czasem na wizytę w gabinecie psychologicznym oraz dla osób które kontakt z psychologiem chcą rozpocząć od formy online.

Z jakich form kontaktu z psychologiem można skorzystać w Poradni Psychologicznej Online w Centrum Psychoterapii SYSTEMA?

Poradnia Psychologiczna Online w Centrum Psychoterapii i Rozwoju Osobistego SYSTEMA daje możliwość skorzystania z następujacych form kontaktu z psychologiem:

-e-mail,

-gg,

-skype,

-rozmowa telefoniczna

Kiedy skorzystać z pomocy psychologa online?

Za pośrednictwem Internetu nie jest możliwe przeprowadzenie terapii poważnych zaburzeń psychicznych. W tym celu niezbędny jest kontakt z psychologiem w gabinecie. Online można jednak z dobrymi efektami prowadzić poradnictwo i konsultacje psychologiczne (czym są te formy pomocy można przeczytać w zakładce Gabinety > Formy pomocy psychologicznej). Zatem z pomocy psychologa online możesz skorzystać na przykład jeśli doświadczasz trudnych sytuacji życiowych, problemów w relacjach z innymi, borykasz się z trudnościami w wychowaniu dziecka, nie wiesz jaką decyzję podjąć, a także jeśli pragniesz się rozwijać, doskonalić swoje kompetencje, chcesz odnaleźć swój potencjał i realizować swoje marzenia.